Hifu – urządzenie i zabiegi

urządzenia do hifu

Każdy z nas chce wyglądać młodo. Jednak wiele osób boi się skalpela i interwencji chirurgicznej, które bardzo mocno kojarzą się z zabiegami odmładzającymi. Na szczęście jest alternatywa. Są to bezinwazyjne zabiegu liftingu wykorzystujące urządzenia hifu. Za ich pomocą można wykonać zarówno lifting twarzy i szyi, jak i innych części ciała, chociażby pośladków, brzucha czy uda. Poza efektem odmłodzenia mają również działanie modelujące oraz redukujące tkankę tłuszczową.

Czym jest technologia HIFU?

Technologia hifu opiera swoje działanie na falach ultradźwiękowych. Urządzenia hifu emitują wiązkę zogniskowanych fal radiowych, które wnikają w skórę, nie uszkadzając jej przy tym. Przenoszona przez fale energia jest przekazywana komórkom skóry, które są w ten sposób pobudzane do produkcji kolagenu. Dodatkowo urządzenie hifu powoduje powstawanie w skórze mikrooparzeń, całkowicie bezpiecznych dla pacjenta, które jeszcze bardziej przyczyniają się do wzmożonej regeneracji skóry oraz sąsiadujących tkanek.

Całość tych procesów gwarantuje zwiększenie gęstości i stopnia napięcia skóry, a w rezultacie daje efekt taki jak lifting chirurgiczny, bez związanego z nim bólu, możliwych powikłań oraz długiego czasu rekonwalescencji. Nic dziwnego, że sprzęty do hifu są tak popularne.

Jakie są efekty zabiegu z wykorzystaniem urządzenia hifu?

Zabiegi wykorzystujące hifu są szczególnie polecane osobom, które borykają się z problem utraty jędrności skóry, zarówno na twarzy, jak i na ciele. Znakomicie sprawdzą się one również w przypadku powstawania zmarszczek. Zabiegi hifu dają długotrwałe efekty, widoczne już nawet po jednym zabiegu. Za pomocą technologii hifu przeprowadza się skuteczną redukcję zmarszczek chociażby w obszarze oczu, ust czy szyi, czyli tam, gdzie najszybciej widać efekty starzenia.

Pozytywnie wpływaj także, na owal twarzy, umożliwiają bowiem konturowanie jej rysów. Z wykorzystaniem technologii hifu możemy łatwo pozbyć się drugiego podróbka czy zredukować cellulit. Są bardzo skuteczne. Początkowe efekty widoczne są już dobę po zabiegu, ale na rezultaty końcowe należy poczekać około 90 dni, tyle bowiem trwa pełna regeneracja skóry po zabiegu.

Dodaj komentarz